RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
  • 4 популярных мифа о Форексе
  • Путин о Минских соглашениях: Нравится не нравится - терпи моя красавица
  • Писатель прокомментировал озвученные потенциальные жертвы Украины в случае войны

Про роль науки для соціального прогресу в Україні.

719

Про роль науки для соціального прогресу в Україні.

Найблагополучнішими є ті країни, в яких найкраща наука і найкращі університетит. Це - факт!

Науку завжди рухає затребованість суспільства в її результатах. Допоки в Україні наукові результати нікому не потрібні, допоки в суспільстві існує ЗНЕВАГА до науки і науковців - українська наука не може успішно розвиватися. "Шаріковщина" (зображена М.Булгаковим у "Собачому серці"), що люто ненавидить науку і професорів, сьогодні в Україні стає домінуючою силою, поширюючись в масах... А значить не може успішно розвиватися і сама Україна.

Сьогодні в Україні править бал АНТИНАУКОВІСТЬ!!! І ПСЕВДОНАУКОВІСТЬ! Бо справжня наука нікому не потрібна! Зокрема, вона заважає нашій владі "керувати" по-своєму, тобто АНТИНАУКОВО!... А громадяни уражені антинауковими соціальними ілюзіями, які і визначають їхнє неадекватне волевиявлення, зокрема на виборах... Сьогодні в Україні усе суспільне життя - АНТИНАУКОВЕ!

Країни, в яких реалізується політика ЗАТРЕБОВАНОСТІ в справжній науці, - стають прогресивними і передовими країнами, а громадяни користуються усіма благами, що забезпечуються досягненнями природничих і соціальних (гуманітарних) наук!

Комментарии0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.