RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально

В.Мороко: „Запорізька область. The best travel photo”

viktor trigub 18 января 2018, 16:17
1327

Рідний край варто любити та популяризувати, вирішили запорожці. І оголосили фотоконкурс„Запорізька область. The best travel photo”.

-Нам є чим пишатися! Є що показати, є куди запросити гостей чи повезти власних дітей! У нас бурхлива історія, гарні музеї! – переконує директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької ОДА Владислав Мороко, – Саме тому ми рішуче підтримали ідею провести конкурс „Запорізька область. The best travel photo”. Вже перші позитивні відгуки переконали – Запоріжжя отримає унікальну фотогалерею, яку можна буде показати світу! Долучайтесь!Запорізька область, з її безкрайніми степами та зеленими
берегами Дніпра, з сакральними Хортицею та Кам’яною Могилою, з мальовничими річками та ставками, з неповторним українським колоритом та яскравими представниками різних національностей гостинно чекає на гостей з усіх країв. У нас є на що подивитися, є що показати, і є чим пишатися. Ми радо запрошуємо туристів з далеких країн, гостей з усієї України, і вони відвідують нашу область, надовго зберігаючи яскраві враження та теплі почуття.

А щоб ще раз показати всю красу нашого краю, КЗ „Запорізький обласний краєзнавчий музей” ЗОР за підтримки Департаменту культури, туризму,національностей та релігій Запорізької обласної державної
адміністрації оголошує проведення у 2018 році обласного фотоконкурсу „Запорізька область. The best travel photo” для створення туристичного іміджу Запорізької області.
Кожен учасник може надіслати до 4 фотографій.

У конкурсі можуть брати участь фізичні особи, яким виповнилося 16 років, юридичні особи та громадські організації які офіційно подадуть заявку про участь. Заявки та фотороботи приймаються за адресою:69063, м. Запоріжжя, вул. Троїцька, 29, електронна адреса:
tour-konkurs@ukr.net
Телефон для довідок: (061) 239-06-33, 096-109-04-56.
Голосування за найкращі роботи буде відкритим – в соціальній мережі Фейсбук на сторінці
https://www.facebook.com/profile.php?id=100023878486863
Участь у конкурсі передбачає згоду на використання
фотографій у друкованій, сувенірній продукції, на інтернет-ресурсах, виставках з метою популяризації Запорізької області.
Прийом робіт триватиме до 30 червня 2018 року. Підсумки
конкурсу буде підбито 25 вересня 2018 року. За результатами конкурсу в Запорізькому обласному краєзнавчому музеї відбудеться виставка з використанням 100 найкращих фоторобіт переможців.

До речі, ідея варта уваги як на всеукраїнському рівні, так і в межах окремих областей, районів, територіальних громад…

Комментарии0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.