RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
  • 4 популярных мифа о Форексе
  • Путин о Минских соглашениях: Нравится не нравится - терпи моя красавица
  • Писатель прокомментировал озвученные потенциальные жертвы Украины в случае войны

​ПОМИЛКА ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ПОЛІТИКИ ЩОДО УКРАЇНИ

1100

ПОМИЛКА ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ПОЛІТИКИ ЩОДО УКРАЇНИ.

Згідно із соціальним натуралізмом, для українського суспільства основною проблемою №1, яка породжує усі негаразди, є певний стан "ЛЮДСЬКОГО ФАКТОРУ", а саме - дефіцит СОЦІАЛЬНОЇ (ПОЛІТИЧНОЇ, ЕКОНОМІЧНОЇ, ПРАВОВОЇ, МОРАЛЬНОЇ...) КУЛЬТУРИ ГРОМАДЯН.

Лише сприяючи розвитку соціальної культури громадян можна забезпечити соціальний прогрес в Україні.

Тому сьогодні найбільше для України можна зробити лише сприяючи розвитку СОЦІАЛЬНОЇ КУЛЬТУРИ ГРОМАДЯН. Тільки тоді будуть успішними усі інші реформи: політичні, економічні, правові, моральні тощо.

Помилка Європи, яка намагалася допомогти Україні, полягає в тому, що вона не зосередилася на сприянні розвитку "людського фактору" в Україні, а саме: ФОРМУВАННЮ СОЦІАЛЬНОЇ КУЛЬТУРИ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ. Зокрема, це мало б бути сприяння СОЦІАЛЬНОМУ ПРОСВІТНИЦТВУ (на базі шкіл і університетів, через ЗМІ, у вигляді просвітницького громадського руху, навчання в зарубіжних університетах тощо), яке забезпечило б формування соціальної культури громадян.

Соціальна культура громадян - це той "камінь, яким зневажили будівничі" сьогодні в Україні! Тому , зокрема, допомога Європи Україні виявилася НЕЕФЕКТИВНОЮ. Без розвитку соціальної культури громадян будь-яка допомога Україні - це "гроші на вітер"!

Згідно із соціальним натуралізмом існує наступна закономірність: яка соціальна культура громадян - така й доля народу.

Комментарии0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.