RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
  • Степанов рассказал, будут ли вводить ограничения в Украине по случаю Пасхи
  • Украинцев будут тупо доить - Эксперт о годовом тарифе на газ
  • В Лос-Анджелесе за $1,3 млн бездомным сделали разметку на асфальте

Донецько-Кримський наркотик. Хто наступний?

Олег Сирота 13 апреля 2014, 09:08
2780

З самого початку аншлюсу мені було ясно - Кримом не обмежиться. Та й Донецьком теж. І чому б то не було ще.

Не буває "Гітлера до 1939 року", який не перетворюється в "Гітлера після 1939-го". Занадто сильний наркотик. Після першого разу доводиться постійно звертатися за черговою дозою. А зіскочити практично неможливо - одразу почнуться ломки.

Подумайте самі: адже якщо Путін зараз зупиниться, досить скоро, буквально через півроку-рік, населення вже забуде "Крим наш" і почне цікавитися, чому в магазинах настільки зросли ціни, в той час як зарплата у них зовсім не збільшилися? А цього, як ви розумієте, допускати не можна. Тому тепер доведеться постійно підгодовувати аудиторію реляціями про приєднання черговий території або влаштовувати мобілізацію з-за військових сутичок з "ворогами".

Зараз черга Донецька, Луганська, Харкова. Потім прийде черга Миколаєва та Одеси з Херсоном. За ними - Києва та центрально-українських областей. Далі - можливо, наприклад, Молдавії. Потім - Західної України, Латвії, Північного Казахстану, Білорусії, Польщі і так далі. Аж до моменту, коли "зелені загарбники", нарешті, зіткнуться з силами НАТО, і почнеться третя світова. А за нею, з великою часткою ймовірності, і ядерна.

І завадити цьому може тільки новий Македонський або Богородиця. Більше, боюся, варіантів немає.

Ну, і окремий привіт Володимиру Володимировичу Путіну, менше місяця тому з до болі чесними очима він стверджував, що ні на яку Східну Україну ми не поліземо. Оскільки ще за 2 тижні до цього він таким же впевненим тоном заявляв, що питання включення Криму до РФ навіть не розглядається, на майбутнє можна сміливо прийняти за аксіому: якщо цей товариш каже, що сьогодні середа, значить на календарі вівторок або четвер, у крайньому випадку - субота, але аж ніяк не середа. Це у нього жорстка обітниця (мабуть на передодні Святої Пасхи): ніколи не говорити правду.

Комментарии0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.