RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
  • Дело идет к локдауну - В Украине очередной коронавирусный антирекорд
  • В Украине антирекорд по количеству новых больных на коронавирус
  • Это у нас внизу пандемия, а Безос утроился сверху – Ульянов

Микола Маломуж: новому Президенту необхідно опертися на Всенародне віче

viktor trigub 07 мая 2019, 14:02
648

Відомий державний діяч Микола Маломуж окреслив свою позицію. Треба допомогти новому Президенту України! Досвідчені професіонали поруч!

Пряма мова з ФБ:

Сьогодні всі політичні сили та кланово-олігархічні угруповання намагаються сформувати тіньові системи контролю влади, економіки та нашого повсякденного життя.

Представники старого режиму з т.з. опозиційними силами та новими спецпроектами готуються до глобального захоплення влади через контрольовані виборчі системи до парламенту. Після цього ними планується формування свого уряду, силового блоку, встановлення контролю в областях. Повна монополізація влади за підтримки із-за кордону.

Поряд з цим передбачається знецінення вибору народу на президентських виборах та блокування дій нового Президента , який сьогодні не має сильної фахової антикризової команди ,яка зможе подолати задуми кланів та негайно організувати комплексні прогресивні зміни в інтересах людей і держави.

В даний час до В. Зеленського направляються т.з . професіонали , які зведуть нанівець всі прогресивні починання. Сьогодні новому Президенту необхідно опертися не на партійні клани старих систем, а на всенародне представництво громадських, інтелектуальних, професійних , військових , регіональних організацій об’єднаних у Всенародне віче.

Поряд з цим залучити знаних професіоналів – практиків до антикризового уряду , які швидко опанують ситуацією та реалізують розроблені стратегічні ,галузеві та регіональні програми прогресивного розвитку.


Комментарии0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.