RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
  • В Украине планируют не переводить часы
  • Степанов рассказал, сколько украинцев стали в очередь на вакцинацию от коронавируса
  • В Украине стартовала запись на вакцинацию от Covid-19

Питання вінницьким "бютівцям"

Сергій Cавченко 08 августа 2014, 04:07
1630

Від яких вони втікли в партійний офіс від вінницьких журналістів

У зв’язку з тим, що керівництво Вінницької партії «Батьківщини» та керівники органів місцевого самоврядування від цієї політичної сили перенесли місце проведення прес-конференції з інформаційного агентства УНІАН в офіс партії «Батьківщина», напевно для того, щоб не почути незручні та викривальні питання, вимушені задати їх в форматі письмового звернення. Адже вінницьким журналістам свідомо не надали можливості задавати питання і провести прес-конференцію в форматі питання - відповідь.

1. Яка ситуація з судовою справою лідера "Батьківщини молодої" на Вінниччині Кудіяровим, якого звинувачують у здирництві коштів за сприяння у продовженні контракту головного лікаря Тетяни Антонець? Якщо його буде визнано винним, чи зробить обласна парторганізація відповідну заяву про зречення від нього?

2. Яким чином, 23-річна донька, тоді ще заступника губернатора Вінниччини Людмили Щербаківської, не маючи жодної години стажу роботи в соціальній сфері призначається заступником директора Фонду соціального страхування? Чи проведено за даним фактом службову перевірку і чи притягнуто до відповідальності винних у даному корупційному призначенні чиновників?

3. До 2010 року в штаті обласної ради завжди був лише один заступник, а посада була створена спеціально щоб розрахуватись за політичну зраду з екс-очільником обласної «Батьківщини» Медведєвим, який тоді з частиною однопартійців проголосували за обрання головою облради регіонала Сергія Татусяка. Чи не соромно Вам, паніСолейко, обіймати посаду, яка штучно була створена ціною зради ваших колишніх однопартійців?

4. Керівництво Вінницької "Батьківщини" постійно звинувачували у тому, що воно продає округи та місця у списках. Для місцевих ЗМІ ці факти уже стали аксіомою. Чи довірять обласній організації знову пропонувати людей у списки та на округи у випадку дострокових виборів?

5. До суду поданий позов, що деякі активісти "Батьківщини" погрожували профспілковому діячеві Леті. Це позиція партії, або їх особиста?

6. Кампанія з люстрації головних лікарів області провалилася, чи Вас цілком задовольняють її хід та наслідки?

7. Прес-конференція відбувалася під гаслом: "Повернення поплічників Януковича до влади", тобто "Батьківщина" себе владою уже не вважає. Чому тоді низка її членів продовжують працювати на посадах голів РДА та районних рад?

8. Результати вибрів Президента засвідчили в тотальне розочарування вінничан у Ю.Тимошенко та партії яку вона очолює, як Ви вважаєте , чому такий низький результат отримала Ваша лідерка на Вінниччині, регіоні де на минулих виборах за «Батьківщину» проголосувало чи не найбільше в країні? Чи будуть за результатами виборів прийняті кадрові рішення, зокрема усунуто з посади голови обласної організації Л .Щербаківської? Чому Щербаківська сама не напише заяву після провальної для обласної організації кампанії?

9. Тимошенко заявила, що вона проти олігархів. Але у минулі роки в списках БЮТу були і Живаго, і Фельдман, і Глусь, і Губський. Чи залучатиме гроші олігархів "Батьківщина" на наступних парламентських виборах? І чи включатиме їх у список?

10. У 2012 році фракція "Батьківщини" в обласній раді влаштовувала мітинги проти надання статусу регіональної російській мові. Сьогодні цей закон досі чинний. Чи буде влаштовувати "Батьківщина" нові демарші?

В якості прикладу, як могла би пройти прес-конференція тільки одна теза. На брифінгу Людмила Щербаківська озвучила вимогу, що потрібно, щоб влада не формувалась за принципами родинних зв’язків. Цьому могло б передувати питання: Чому саме після вашого призначення на посаду заступника голови ОДА ваша донька - Діана, у свої 23 роки стала заступницею голови обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності не маючи відповідного стажу державного службовця? Чому саме після вашого призначення на посаду заступника голови ОДА ваш зять – Богдан Кес, отримав посаду в Управлінні спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області?

А після ми змогли б відповісти собі на риторичне питання Людмили Щербаківської, яке вона озвучила на прес-конференції: Прості вінничани питають в нас, за що гинуть наші діти? Тому ми (керівництво вінницької «Батьківщини») хочемо, щоб йшли на війну не діти селян та простих робітників, а йшли захищати Україну діти високопосадовців, чиновників, депутатів.

Відповідь на ці запитання очевидна, шановні політики - Україна починається з тебе!

Комментарии0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.