RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
  • В Украине планируют не переводить часы
  • Степанов рассказал, сколько украинцев стали в очередь на вакцинацию от коронавируса
  • В Украине стартовала запись на вакцинацию от Covid-19

Вінницька «Батьківщина» не може звести «дебет» з «кредитом»

Сергій Cавченко 13 августа 2014, 10:12
1636

Вінницькі ЗМІ та блогери писали про прес-конференцію керівництва ВОО ВО «Батьківщина», яка ніби то відбулася у Києві. В ході заходу були оприлюднені цікаві факти. І особливо – цифри. І це потребує осмислення.

Не хочу писати про те, що на прес-конференції не було жодного журналіста з Вінниці. Зрештою, це справа керівників «Батьківщини» кого запрошувати і акредитувати.

Не буду писати про те, що усі учасники заходу: Людмила Щербаківська, Наталля Солейко, Сергій Сітарський та інші кепкували з девізу виборчої кампанії Порошенка: «Жити по-новому». Порівнювалице гасло, і реалії.І робили висновки: винен Порошенко та марсіани! Це справа «Батьківщини» і її технологів – як вести передвиборчу агітацію, з ким дружити, з ким воювати…

Хочу кілька слів написати про гроші.

Йдеться про гроші, які зібрала Вінницька обласна організація партії на потреби бійців, що воюють на Донбасі з терористами.

На цій прес-конференції оприлюднена чимала сума – 500 000 грн. Її оприлюднила депутат Вінницької обласної ради Наталя Солейко.

Ось що вона сказала:

«Вони кажуть, що звільняють мене, щоб начебто зекономити гроші на АТО це стосується її скорочення з посади заступника голови облради). Регіоналів залишають, - наголошую. Тим часом саме наша партія найактивніше допомагає землякам-воїнам. Зокрема, відправила матеріального забезпечення на суму понад 500 тис грн.», - розповіла Солейко на прес-конференції, йдеться на сайті ВО «Батьківщина».

http://batkivshchyna.com.ua/news/20431.html

Але зовсімпроіншу інформацію говориться на обласному сайті «Батьківщини».

«Ось активісти «ВО «Батьківщини» з Вінницької області роблять все можливе для збереження цілісності України та допомоги бійцям АТО. Ще, коли в Вінниці з‘явились перші поранені зі Сходу партійці кожному з них надали матеріальну допомогу, загальна сума якої склала 35 тисяч гривень. Звичайно, ці гроші не можна співвіднести з тим, чим жертвують наші військові на Сході, але це лише маленький приклад нашої допомоги. Ми надаємо допомогу постійно. Зокрема, депутати-аграрії передають продукти харчування просто зі складів мішками. Зокрема, нині ми знаходимося на зв‘язку з нашими прикордонниками з Могилів-Подільського, які захищають кордон на сході України. Найближчими днями активісти відправляться в цю гарячу точку, щоб передати від нас військову амуніцію», - повідомила голова Вінницької обласної організації «Батьківщина» Людмила Щербаківська (сайт ВОО «Батьківщина»).

http://www.byut.vn.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=805:-lr-r&catid=34:news-site&Itemid=56

Не треба бути великим математиком чи бухгалтером, щоб помітити: сума у 35 000 грн у 13,5 разів менша, ніж оприлюднена Наталією Солейко сума у 500 000 грн.Але далі ще цікавіше.

А тепер порівняємо дати. Сума у 35 тисяч грн. була оприлюднена 31 липня, сума у 500 тисяч – 6 серпні і підтверджена листом від 11 серпня.

Тобто, за 6 днів ВОО «Батьківщина» спромоглась зібрати у 13,5 разів більше грошей, ніж за всі місяці АТО!

Цікаво, хто ці супер-фінансисти і волонтери, які так активно збирають гроші. Зайшов на сайт обласної організації партії. Інформації про це немає. І що цікаво: на офіційному сайті Вінницької обласної організації «Батьківщина» взагалі ні про які 500 000 грн. не йдеться! Така сума там не фігурує!

Немає там такої цифри - 500 тисяч гривень.

Комментарии0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.