RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
  • Шарий разъяснил, для кого и почему Майкл Щур делает контент
  • Шарий предложил Порошенко оплачивать свой канал АТР
  • В России отреагировали на желание Трампа помирить РФ и Украину

​"ШОУ ЗАМІСТЬ ПРАВДИ" - суть діяльності наших ЗМІ в "епоху постправди"?

AleKo (Александр Н. Костенко) 27 сентября 2017, 17:09
1181

Знову вибух під Калинівкою став гарячим ІНФОРМАЦІЙНИМ ПРИВОДОМ для ШОУ у деяких ЗМІ. Вони звертаються до "різношерстних" типу експертів і до своїх глядачів і слухачів із опитуваннями, в яких просять їх висловити свої версії щодо цієї трагедії... Причому тут ВЕРСІЯ? Яку "версію" можна питати у нефахіців чи пересічного громадянина, який не має і не може мати жодної інформації для висування версій. 

Коли таке питають - це просто ШОУ, в якому просять експертів і громадян ФАНТАЗУВАТИ НА ЗАДАНУ ТЕМУ... Який смисл у цьому, крім штучного підняття рейтингу для ЗМІ? Хіба в цьому справжє соціальне призначення ЗМІ - перетворювати трагедію на ШОУ заради штучного рейтингу?

Невже нас здолала ЕПОХА ПОСТПРАВДИ, коли ПРАВДА НІКОГО НЕ ЦІКАВИТЬ, а цікавить лише ШОУ... Невже ШОУ замість ПРАВДИ і далі буде принципом діяльності наших ЗМІ? Хіба таким чином ЗМІ і журналісти не руйнують заради свого прибутку таку соціальну цінність як ПРАВДУ? Чи не є частина їхньої вини у тому, що українське суспільство борсається в кризі, будучи в лещатах "постправди", тобто "ШОУ ЗАМІСТЬ ПРАВДИ"?

Комментарии0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.