RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
  • На повышение минималки придется найти 5 млрд грн – Гетманцев
  • ПриватБанк позволил оплачивать покупки своим фото
  • В Украине снова возросло количество больных на коронавирус

Корупційний реванш в «Укрпошті»: прихід Маліна

Олександр 24 декабря 2014, 15:53
2756

Корупціонери не змирилися зі звільненням в.о. гендиректора «Укрпошти» Михайла Паньківа, і готують йому заміну. Олександр Малін хоче зайняти керівну посаду в державному підприємстві.

Колектив УДППЗ «Укрпошта» з оптимізмом сприйняв звільнення в.о. генерального директора М. Паньківа – корупціонера і втілювача кримінальних схем. Але з’явилася інформація, що це тепле місце готується зайняти Олександр Малін.

Новий міністр інфраструктури Андрій Пивоварський звільнив Паньківа з посади. Це його рішення щиро віталт 90 тисяч працівників державної компанії. Але виявилося, що корупційне лобі в «Укрпошті» та в оточенні Кабміну зовсім не прагне залишити цей ласий, з корупційної точки зору, кусень. Тому, зараз впроваджується схема, за якою в генеральні директори «Укрпошти» готують відому в чиновницьких колах особистість, колишнього заступника голови Одеської ОДА при Януковичі (в 2010-214 роках), керівника «Укравтодору» у 2014 році, заступника колишнього міністра інфраструктури Бурбака, Олександра Маліна.

Цікава деталь: Олександр Малін звільнився з останньої посади за власним бажанням, тоді коли вступав в дію закон про люстрацію. Так як пан Малін займав керівну посаду в Одеській області у 2010-2013 роках, при Януковичі, він розумів, що люстраційної процедури він не пройде. І вирішив звільнитися. А тепер, ніби то, розпочинає свою кар’єрну біографію з «нуля».

Новопризначеному Міністру інфраструктури Андрію Пивоварському корупційні лобісти настирливо пропонують призначити Маліна на посаду керівника «Укрпошти». Якщо міністр Пивоварський не знає, хто такий Олександр Малін, можна нагадати один факт з його (Маліна) біографії.

2010-2014 рік – заступник голови Одеської ОДА (при Януковичі).

2010-2012 роік – голова Одеської організації «Фронт змін» (при тому, що був заступником голови ООДА в команді Януковича. Повністю розвалив партійну структуру і продав її регіоналам.

У цей же період, коли Малін керував ЖКГ Одеської області, було провалено всі інфраструктурні проекти в галузі.

Звільняючи Михайла Паньківа, міністр Пмвоварський сказав:

«Незабаром буде оприлюднено нового керівника. Це буде дуже успішний бізнесмен, який ніяким чином не конкурує з Укрпоштою. Я провів багато інтерв’ю з різними людьми, які претендують на посаду очільника Укрпошти, і його ідеї були найпередовішими».

Олександр Малін явно не той «дуже успішний бізнесмен, який ніяким чином не конкурує з Укрпоштою».

Тим більше, що Малін планує після свого призначення призначити на посаді заступника звільненого корупціонера Паніківа, залишити в ролі комерційного директора Василя Веселого, і його «праву руку» Павла Гуртового.

Навряд чи ці дії сподобаються 90 тисячному колективу «Укрпошти».

Про всі інші дії Маліна і лобі, що прагне залишити корупцію в «Укрпошті» читайте далі.

Комментарии0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.