RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
  • В Украине планируют не переводить часы
  • Степанов рассказал, сколько украинцев стали в очередь на вакцинацию от коронавируса
  • В Украине стартовала запись на вакцинацию от Covid-19

Чому газета «Вінниччина» так любить регіоналів?

Сергій Cавченко 14 августа 2014, 10:20
1692

На шпальтах газети Вінницької обласної ради «Вінниччина», що не фотка – то пика регіонала. Що не стаття – то ідеї Татусяка…

Звичайно, не нинішньої ПР. Її у Вінниці не найдеш днем з вогнем. А колишніх. Тих, що вийшли з ПР у період між втечею Януковича і Ко і президентськими виборами. Вони звісно, тепер не регіонали, а члени ПРУ, партії «Сильна Україна», різноманітних фракцій в облраді, чи просто безпартійні…

Але від того вони не перестали бути регіоналами.

Не ясно чому, але фото і статті про Сергія Татусяка (хто не в курсі – екс-спікер облради) в газеті «Вінниччина» можна прочитати частіше, ніж матеріали нинішнього керівництва від Майдану.

Чому це так?

В період протистоянь на Майдані «Вінниччина», як і решта комунальних ЗМІ, вихваляли дії кліки Януковича, лаяли на чому світ стоїть «папередніків». Перепадало на горіхи від «Вінниччини» і активістам Майдану. Вони були і «деструктивними силами», і «політиками, що перешкоджають розвитку»… Якими тільки епітетами не називала їх газета!

З грудня 2013 по кінець лютого 2014 року з поля зору редакції газети випав цілий пласт подій. У Києві стоїть Майдан, потім його кілька разів розганяють, перші жертви, перша кров Небесної Сотні, масові розстріли майданівців снайперами… А Вінниччина мовчить. Не бачить, не чує…

Скажуть – це обласна газета. Добре.

Масові акції у Вінниці і районах, повалення пам’ятників Леніну, захоплення облради і ОДА, поїздки «тітушок» з Вінниці у Київ… Газета знову – ні слова. Тільки після захоплення ОДА – офіційна позиція влади…

Може тому й мовчали, що щедро платили «Вінниччині» за мовчання і «джинсування»?

Саме тому в середовищі активістів Майдану і виникла ідея люструвати керівництво цього ЗМІ.

Тим пак, що за оцінками експертів інституту масової інформації, у «Вінниччині» 26,7 % «джинси» (замовних матеріалів) від загального обсягу публікацій.

Але про люстрацію «Вінниччини» поговорили, попостили у соцмережах, та й забули.

А газета «джинсує» й далі!

Друкує матеріали про ПРУ, Татусяка та інших регіоналів. Ну звичайно, грошей у них не міряно! Можуть замовити публікації.

Мета очевидна. Скоро вибори, Вінницька область – аграрна, у селах читають (вірніше, підписали за наказом Татусяка ще в минулому році) «Вінниччину». А Татусяку і іншим регіоналам кортить потрапити до Верховної Ради.

Ось вони і вішають локшину на вуха селянам. Але ті вже не дурні. І називають «Вінниччину» газетою, щоб грубку розпалювати.

І що цікаво: газета має великий тираж, на шпальтах чимало реклами та ще й «джинса» грошву дає. Але цього мало! Щороку газету ще й фінансує Вінницька облрада. І в цьому році теж. Не дивлячись на те, що редакційна політика не змінилася. Вірніше – змінилася на гірше. Про владу нинішню, від Майдану, газета воліє не писати. Коли не виходить – то пишуть звіти з сесії та різноманітних заходів.

А от Татусякам – кращі шпальти!

І чому цього не помічають люстратори?

Комментарии0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.