RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
  • В Украине планируют не переводить часы
  • Степанов рассказал, сколько украинцев стали в очередь на вакцинацию от коронавируса
  • В Украине стартовала запись на вакцинацию от Covid-19

Колектив НМАУ ім. П. І. Чайковського святкував справжню мистецьку подію

viktor trigub 28 декабря 2019, 21:51
701
Сенсаційна подія у творчому житті НМАУ. Подяка Міністру В.Бородянському!

Колектив НМАУ ім. П. І. Чайковського святкував справжню мистецьку подію. Вперше за 82 роки за сприяння Міністерства культури, молоді та спорту України Академія отримала кошти від держави на придбання рояля. На кафедрі скрипки відбулась презентація музичного інструменту фірми “K.Kawai”, що є провідним виробником музичних інструментів у світі.

Ректор консерваторії Максим Тимошенко привітав усіх присутніх зі значною подією, а також подякував міністру культури, молоді та спорту Володимиру Бородянському за вельми важливий внесок у творче життя Академії, підтримку та сприяння розвитку музичної освіти.
Взяв участь у презентації начальник Управління економічного розвитку та фінансів Володимир Якубівський, який зазначив, що Музична академія дотримується правильних ідей – популяризації та індентифікації України у світі.

-Сьогодні нам був переданий рояль всесвітньо відомої компанії Kawai, який ми придбали за кошти з державного бюджету. Вперше за останні роки ми отримали таку підтримку від держави, вперше ми не залучали гроші зі спецфонду Академії. Сердечно хочу подякувати міністру культури, молоді та спорту України Бородянському Володимиру Володимировичу за допомогу та підтримку в закупівлі роялю. Наша творча родина безмежно вдячна за підтримку, ми щасливі, що нас почули. Vivat academia! – заявив ректор НМАУ ім.П.Чайковського Максим Тимошенко.

Комментарии0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.