RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
  • Показаний Онищенко хватит для того, чтобы посадить Порошенко на пожизненное – Крюкова
  • В США коп задушил темнокожего мужчину
  • Украинский фильм победил на фестивале в Лос-Анджелесе

Гран-Прі Київ 2018 - підготовка розпочалась...

Марина Кондратенко 10 декабря 2017, 18:06
1438

Вже в березні 2018 року Україна знову зустрічатиме у Національній опері України  учасників Міжнародного юнацького конкурсу-фестивалю класичного танцю “Гран-Прі Київ” (організатор - Благодійний фонд "Об`єднання світових культур" / United World Cultures Foundation). На веб-сайті Фонду видно, що силами Фонду та спонсорів реалізовано безліч проектів, які спрямовані на розвиток талановитих дітей України (http://uwcfoundation.com). 

"Гран-Прі Київ" буде проходити в Києві вже вчетверте. Мета Міжнародного юнацького конкурсу-фестивалю класичного танцю “Гран-Прі Київ” – підтримка талановитих дітей, комунікація між балетними школами країн світу. 

Нам вдалося поспілкуватися з головою конкурсу - відомим танцюристом, балетмейстером, зіркою світового балету та вихідцем з України Володимиром Малаховим. Минулого року він подарував головний приз “Порцелянові туфельки” українці Олександрі Панченко (Київ). Дійсно, хочеться подякувати людині, яку кличуть працювати в найпрестижніші балетні студії світу, але він чотири роки поспіль, підтримуючи "Гран-Прі Київ", щороку приїздить до Києва і ставить з вихованцями Київського державного хореографічного училища нову постановку. Цього разу українські глядачі зможуть побачити навесні одну з досить складних технічно балетних постановок - “Коппелія” (У 2017 році Україна зустрічала Світову прем’єру балету “La Peri”, у 2016-му – спектакль “Бал-маскарад"). 

Уривки з інтерв`ю Малахова для порталу "Український інтерес" (повну версію - читайте тут: 

https://uain.press)

...Мені хочеться дати талановитим дітям шанс, надихнути якось...Але потрібні можливості. Якщо держава виділяла б на такі заходи певні кошти, то зацікавленість у конкурсі була б набагато більша (так чи інакше, минулого року учасників було 155 з 10 країн світу). 

...Україна багата на талановитих, здібних дітей. Було б добре, щоб виділялося більше коштів на підтримку юних талантів. Щоб Міністерство культури підтримувало мистецтво, хореографічну освіту, створювало відповідні умови для цього, бо важко сьогодні дітям, педагогам, директору. Урізають фінансування, та справа не лише в коштах. Хореографічне училище – рівень ПТУ? Має бути статус Академії. Артист, що прийшов навчатися, має розуміти, що він артист.

Ми несемо мир у своїх роботах. Я щиро допомагаю Україні. Здебільшого працюю з колективами (балетними трупами), але для України роблю винятки.

Український інтерес – допомагати дітям. Для того, щоб балет розвивався і був ще кращим, потрібна підтримка. Потрібно допомагати артистам. Ця підтримка має надходити і від тих людей, які люблять цей вид мистецтва. Я готовий зробити все! Ви ж розумієте, що я тут не через гроші?! А щоб підтримати українських дітей, дати їм майбутнє, щоб у них з’явилася можливість відкрити нову сторінку у своєму житті, здійснити дитячі мрії й піти далі розвиватися. Тому я особисто залучаю відомих хореографів, звертаю увагу всіх на єдину балетну школу в Україні з 80-річною історією, яка випускала і випускає колосальних артистів балету, які стали всесвітньо відомими зірками.

Комментарии0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.