RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
  • Во время боя в Золотом была рукопашная схватка - журналист
  • В ООС заявили о завершении активных боев на Донбассе
  • В Борисполе почтили память жертв сбитого в Иране самолета

Про високотехнологічний регіон - Кремнієву долину

Марина Кондратенко 11 января 2018, 11:34
954

47 років тому бізнесмен Ральф Верст придумав вираз “Silicon Valley”, у перекладі – “Кремнієва долина” (“silicon” – кремній, напівпровідник, який використовують при виробництві мікропроцесорів до комп’ютерів). Та світова історія долини розпочалася 11 січня 1971 року з циклу статей журналіста Дона Хофлера про високотехнологічний регіон.

Часто можна зустріти в публікаціях “SiliconеValley” – “Силіконова долина” (“siliconе” англійською – силікон). На півночі Каліфорнії, дійсно, є долина, де створюють протези, імплантати, рукавички, герметик, форми для випічки). Терміни співзвучні, проте порівнювати місце-символ науково-технічного прогресу з місцем, де виробляють силіконові імплантати неправильно.

Чим воно унікальне? Це зона “High Technology” з особливими умовами праці й особливою атмосферою (венчурні капітали, соціальне житло, привабливі програми залучення/розвитку програмістів та ІТ-спеціалістів з усіх куточків світу). Унікальні розробки Долини і принесли Сполученим Штатам Америки панівне становище в сфері комп’ютерної техніки. Інноваційні ідеї й проекти щороку залучають величезні гроші. Середній обсяг інвестицій, за різними оцінками, від $60 до $80 млрд. А з Фондів для фінансування стартапів у цифрові технології лише за період 2005-2015 роки було інвестовано більше $40 трлн.

Детальніше - мій допис-стаття на "Український інтерес!"...

https://uain.press/blogs/maryna-kondratenko-silico...

Комментарии0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.