RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
  • 4 популярных мифа о Форексе
  • Путин о Минских соглашениях: Нравится не нравится - терпи моя красавица
  • Писатель прокомментировал озвученные потенциальные жертвы Украины в случае войны

Випереджуючи зачерствілих і байдужих посадовців

Олександр Вахній 20 октября 2015, 20:56
4263

Наприкінці вересня, Український Інститут Національної пам`яті, оприлюднив перелік пам`ятників і пам`ятних знаків міста Києва котрі підлягають демонтажу. Оприлюднений список складається зі 105-ти найменувань, серед яких 12 бовванів Володимиру Леніну (та де ж їх стільки в Києві ще лишилось?), меморіальних дошок ідейній блудниці Розі Люксембург, німецьким запроданцям Ернсту Тельману та Вільгельму Піку, та іншим. До переліку потрапив й розташований на бульварі Шевченко пам`ятник Щорсу. Києвом донині ходять чутки, що натуристом в часі його створення позував відомий підлабузник й безпринципний себелюбець Леонід Кравчук.

Логіка, рівно як і здоровий глузд свідчать, що справа побудови національної держави вимагає принциповості. Про яку ж принциповість (а тим паче усвідомлення необхідності) може йти мова, якщо рішення про очищення Києва від символів тоталітаризму починає здійснюватись лише на 24-му році незалежності?

На щастя, окрім самозакоханих і до абсурду боязливих в справі оновлення бюрократів, в Україні ще до проголошення незалежності постала когорта небайдужих до долі українського народу патріотів. В цьому середовищі ніхто не чекає запізнілих рішень і постанов. Тут крокують в ногу з часом. Прикро, що влада донині трактує свідомих власного призначення екстремістами.

За кілька місяців до згаданого рішення про демонтаж пам`ятників і меморіальних дошок котрі вшановують ворогів українськогонароду, українська радикальна молодь демонтувала дошку Моісею Соломоновичу Урицькому. Лихий чоловік був. Земля йому каменем, а душі пекло. 

Доречі, ця дошка не єдина з тих, котрі були знищенні задовго до запізнілого рішення.

Комментарии0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.