Site icon Пресса Украины

Кім Чен Ин погрожує Заходу війною заради підтримки Росії

Володимир Путін та Кім Чен Ин

Кім Чен Ин погрожує Заходу війною заради підтримки Росії

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин пригрозив Заходу військовими діями, якщо на Росію буде здійснено агресію. Він запевнив Москву, що Північна Корея готова підтримати її у відбитті будь-якого нападу, повідомляє “Преса України” з посиланням на заяву Кім Чен Ина під час поїздки до Росії.

Загроза від Північної Кореї

Під час свого візиту до Росії Кім Чен Ин заявив, що у разі агресії з боку Заходу він дасть наказ армії Північної Кореї захищати Росію. “Якщо Сполучені Штати та їхні союзники, ядерні держави, продовжать свою небезпечну політику військового втручання проти Росії, я без вагань віддам наказ нашим силам застосувати військову силу для відбиття цього нападу”, — зазначив Кім Чен Ин. Він також назвав це “священною місією” для КНДР.

Підтримка Росії та участь у війні проти України

Кім Чен Ин також висловив підтримку участі Північної Кореї в конфлікті з Україною. За даними південнокорейської розвідки, північнокорейські військові беруть активну участь у бойових діях проти України. Північна Корея вже втратила понад 4700 солдатів на фронті.

Восени 2024 року КНДР відправила свої підрозділи до Курської області в Росії. Нещодавно Росія офіційно підтвердила участь північнокорейських військ у війні проти України, а влада КНДР також визнала це.

Підтримка Росії від КНДР

Окрім військової підтримки, Північна Корея постачає Росії боєприпаси, артилерію, балістичні ракети та інші озброєння, які активно використовуються в бойових діях проти українських міст.

Раніше Путін нагородив Кім Чен Ина.

Exit mobile version