Site icon Пресса Украины

Зеленський про можливе безумовне припинення вогню: що залежить від Путіна

Володимир Зеленський

Зеленський про можливе безумовне припинення вогню: що залежить від Путіна

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна готова до безумовного припинення вогню, але все залежить від готовності Росії. За його словами, безумовне припинення вогню може бути досягнуто тільки за умови, що Росія не буде порушувати його, і зобов’язується припинити бойові дії на всіх фронтах, повідомляє “Преса України” з посиланням на PolitExpert.

Зеленський готовий до безумовного припинення вогню: все залежить від дій Росії

Зеленський підтвердив, що Україна готова до припинення вогню без будь-яких умов. Однак він наголосив, що це рішення залежить від Росії, яка вже неодноразово демонструвала готовність до тимчасових зупинок бойових дій, але не виконувала свої зобов’язання в повному обсязі. Україна готова до дзеркальних заходів, якщо Росія порушить умови перемир’я.

США ведуть переговори з Україною та Росією щодо припинення вогню

Президент України також зазначив, що США активно працюють над мирними переговорами і займають роль посередника між Україною та Росією. Він наголосив на необхідності досягнення перемир’я, однак зазначив, що це потребує позитивної реакції з боку Росії, яка поки не готова прийняти пропозицію щодо безумовного припинення вогню.

Путін і Зеленський: що відомо про нові пропозиції щодо мирного процесу

Нещодавно Володимир Путін ініціював так зване “великоднє перемир’я”, яке тривало з 19 до 21 квітня. Однак, незважаючи на деяке зменшення обстрілів, бойові дії на фронті не припинилися повністю. Водночас Зеленський висловив готовність до 30-денного перемир’я, яке передбачало б заборону ударів по цивільних об’єктах. Путін заявив, що це питання потребує подальших обговорень, однак це відкрило шлях для подальших переговорів.

Раніше Зеленський заявляв що замороження конфлікту з Росією ризикове.

Exit mobile version