Site icon Пресса Украины

Тернопільський священик вишив дивовижний цикл ікон з Христом (ВІДЕО)

На Тернопільщині є священик з незвичним для чоловіків хобі – вишиванням. Микола Сус присвятив півжиття створенню власноруч ікон з циклу «страсного шляху» Ісуса Христа.

Новину повідомляє «Преса України».

Настоятель храму Святої Трійці у селі Дзвинячка Борщівського району Тернопільщини має захоплення, яким пишаються не тільки його парафіяни — подивитись на ікони, створені його руками, приїздять до храму з усієї України.

Отець Микола Сус власноруч вишив 14 традийних стацій Хрестої дороги Ісуса і додав до неї 15-у ікону. Каже, що боявся, що йому не вистачить життя, аби завершити весь цикл, тому вишивав ночами.

Священик УГКЦ в церкві Двинячки спеціально виставив три хрести — римо-католицький, православний і греко-католицький, аби не роз’єднувати християн, а об’єднувати. 

Нагадаємо, Великий Піст – це свого роду дієта, адже організм довгий час не отримував тваринні білки. Тож різко змінювати свій раціон харчування, споживаючи велику кількість м’яса під час пасхальних свят, дієтологи не радять.

[articles_related] 

Exit mobile version