Site icon Пресса Украины

У Держдумі захотіли повернути «тимчасово відірвані» землі Казахстану та України

Незаконно обраний депутат Державної думи від окупованого Криму Павло Шперов заявив, що Росії потрібно «повернути» землі країн близького зарубіжжя. За його словами, території сусідніх держав, де розміщена російська діаспора, «споконвіку» належали Росії.

Таку заяву він зробив на засіданні круглого столу у нижній палаті Думи з проблем російських співвітчизників. Новину передає «Преса України».

Шперов зазначив, що Росія сьогодні повинна захищати свої інтереси по всьому світу і використовувати для цього усі доступні сили. За його словами, у країнах близького зарубіжжя ще «не все втрачено», і тому потрібно вести активну пропаганду. 

«Коли ми, наприклад, у Казахстані називаємо наших співвітчизників діаспорою, то це наші землі, які тимчасово відірвані. Кордони не вічні, і ми повернемося до кордонів держави російської. Це буде найближчим часом», – висловив переконання так званий депутат. 

На його думку, використання терміну «діаспора» для росіян з близького зарубіжжя недопустиме, оскільки це «відрізає їх від РФ, зрівнюючи зі співвітчизниками в Австралії».

«Те, що споконвіку наше, воно наше. Південний Урал, Південний Сибір – це наші землі, військо Донське, Новоросія, Малоросія – це наші землі, і ми повинні вести політику, щоб ці землі повернулися», – наголосив Шперов.

Окремо депутат висловився і про анексований Росією Криму. За його словами, з півострова вдалося вигнати кримчан, які були прихильні ідеям «Правого сектору». Ця організація, як відомо, заборонена у Росії. Щодо України, то Шперов переконаний, що як «братня держава» вона була втрачена для Росії.

Нагадаємо, раніше провідний експерт Центру військово-політичних досліджень МДІМВ, доктор політичних наук Михайло Александров публічно закликав застосувати в Україні сирійський сценарій. За його словами, потрібно вдарити по її території російською авіацією та ракетами, що дозволить знищити основну українську військову інфраструктуру.

[articles_related]

Exit mobile version