• Українські морпіхи демонстративно не одягли нові берети перед Порошенком (ВІДЕО)

Паралімпійці України завоювали 16-ту медаль

Аня Мартинюк 14 березня 2018, 09:07
  • У Маріуполі школяр «освіжив голови» поранених бійців ЗСУ (ФОТО)

У Маріуполі школяр «освіжив голови» поранених бійців ЗСУ (ФОТО)

Українська спортсменка Оксана Шишкова здобула свою 4 медаль Паралімпіади. Її колекцію з однієї золотої та двох срібних медалей розбавила одна бронзова.

Новину передає «Преса України».

Сьогодні, 14 березня, українська біатлоністка Оксана Шишкова здобула для паралімпійської Збірної України бронзову медаль. Так, вона фінішувала третьою у лижному спринті на 1,5 км серед спортсменів з порушенням зору.

Це вже четверта медаль спорсменки. Раніше вона завоювала «золото» в гонці на 10 км, «срібло» за біатлонну гонку на 6 км та лижну гонку на 15 км. Наразі у медальному заліку Україна знаходиться знову на третьому місці, однак вже з 16 медалями – 5 золотими, 4 срібними та 7 бронзовими.

Першість поки тримають США з 20 медалями – 8 золотих, 6 срібних та стільки ж бронзових. На другій сходинці «нейтральні паралімпійські спорсмени» з 6 золотими, 6 срібними та 4 бронзовими медалями.

Як повідомлялось раніше, цього року українські переможці Паралімпіади отримають гідні премії за свої моделі. Вперше сума грошової винагороди від держави зрівнялась з сумою премій олімпійців.