• Юні бійці: У «ДНР» півсотні дітей відправили у військовий табір (ВІДЕО)

П’яте «золото»: На Паралімпіаді українці наздогнали американців

Аня Мартинюк 13 березня 2018, 10:14
  • Інновації по-українськи: Клімкін показав нові сміттєві контейнери

Інновації по-українськи: Клімкін показав нові сміттєві контейнери

Паралімпійська збірна України піднялась на одну сходинку у загальнокомандному заліку. У четвертий день змагань українська команда завоювала 2 «золота», 2 «срібла» та 2 «бронзи».

Про це повідомляється на сайті Паралімпійських ігор. Новину передає «Преса України».

Сьогодні, 13 березня, Оксана Шишкова завоювала п’яту золоту медаль для української збірної на Паралімпіаді. Біатлоністка перемогла в гонці на 10 км серед спортсменів з порушенням зору. Це вже третя нагорода української спортсменки. Раніше вона взяла два «срібла» у біатлонній гонці на 6 км та у лижній гонці на 15 км.

В результаті у медальному заліку МОК Україна обійшла «нейтральних паралімпійських спортсменів», розмістившись на другому місці з 15 медалями – 5 золотими, 4 срібними та 6 бронзовими. Першість наразі тримають американські паралімпійці з 17 медалями – 6 золотими, 6 срібними та 4 бронзовими.

Нагадаємо, у четвердий день змагань укранець Тарас Радь також завоював золоту медаль у гонці на 12,5 км серед спортсменів з ушкодженнями опорно-рухового апарату. Крім того, біатлоніст Олександр Казік завоював «срібло» у гонці на 12,5 км. Таку ж нагороду отримав Ігор Рептюх в індивідуальній гонці на 12,5 км серед стоячих спортсменів. Ще одну «бронзу» здобув Юрій Уткін у біатлонній гонці на 12,5 км. «Бронзу» за біатлонну гонку стоячи на 10 км також сьогодні здобула Людмила Ляшенко.

Як повідомляось раніше, цього року українські паралімпійці отримають такі ж преміальні, як і олімпійці. До слова, на Олімпіаді 2018 Україна завоювала лише одну золоту медаль. На змаганнях із фристайлу вона дісталась Олександру Абраменку. Так, у загальному медальному заліку Україна розмістилась на 22 місці.