Україна зайняла 3 місце у медальному заліку на Паралімпіаді

Аня Мартинюк 12 березня 2018, 13:15
  • Порошенко вів сторінку у Facebook під ім’ям «Петро Лев»

Порошенко вів сторінку у Facebook під ім’ям «Петро Лев»

На Паралімпіаді у Пхьончхані українські спортсмени завоювали ще одну срібну та одну бронзову медаль. В результаті у загальнокомандному заліку Україна піднялась одразу на 2 позиції.

Новину передає «Преса України».

Паралімпійська збірна України піднялась одразу на дві сходинки у медальному заліку, який грунтується на даних МОК. Сьогодні, 12 березня, Україна займає третю сходинку з 3 золотими, 2 срібними та 4 бронзовими медаляма. Ще вчора, 11 березня, українська збірна ділила 5-ту сходинку з Канадою у загальнокомандному заліку.

Попереду США, у яких 6 золотих, 5 срібних та 4 бронзові медалі. Другу сходинку займає Франція, у якої 3 золотих та стільки ж срібних та бронзових медалей.

Нагадаємо, «золото» для України здобули Ігор Рептюх у лижній гонці вільним стилем на 20 кілометрів (стоячи), Максим Яровий, у лижних перегонах на довгій дистанції 15 км, та Віталій Лук'яненко, у біатлонній гонці на 7,5 км.

Два «срібла» дісталось Оксані Шишковій у біатлонній гонці на 6 км та у лижній гонці на 15 км. «Бронзу» здобули  Ігор Рептюх, за біатлонну гонку на 7,5 км, Анатолій Ковалевського за біатлонну гонку на 7,5 км, Людмила Ляшенко, за біатлонну гонку на 6 км та у лижній гонці вільним стилем на 15 кілометрів (стоячи).

XII Паралімпійські зимові ігри 2018 стартували з 9 березня. Триватимуть вони до 18 березня 2018 року у  Пхьончхані, Південна Корея. Цього року у змаганнях беруть учать 30 спортсменів з України, 23 з яких – учасники, 10 – гайди. Українські паралімпійці беруть участь у змаганнях з біатлону, лижних гонок і сноуборду.