Паралімпіада 2018: Українці взяли третє «золото»

Аня Мартинюк 12 березня 2018, 06:30
  • У Франції ворон навчили збирати недопалки

У Франції ворон навчили збирати недопалки

Українські паралімпійці завоювали у Пхьончхані 7 медалей. З них три - золоті. Третє «золото» здобув Ігор Рептюх. У спортсмена на рахунку наразі дві паралімпійські медалі.

Новину повідомляє «Преса України».

На сайті паралімпійських змагань оновився список переможців. У змаганнях лижників на дистанції 20 км вільним стилем переміг українець Ігор Рептюх. Він здобув для країни третє «золото». Так, спортсмен подолав дистанцію за 44 хвилини 52,4 секунди, обігнавши француза Бенджаміса Давье, друге місце, та норвежеця Хакона Олсруда, третє місце.

Наразі всього на рахунку в української паралімпійської збірної, а це 33 учасника, три золоті медалі. «Золото» також взяли Максим Яровий, який переміг у лижних перегонах на довгій дистанції 15 км, та Віталій Лук'яненко, у біатлонній гонці на 7,5 км.

Крім того, на рахунку в українських паралімпійців одне «срібло», яке принесла Оксана Шишкова у біатлонній гонці на 6 км, а також три «бронзи» у Ігоря Рептюха за біатлонну гонку на 7,5 км, Анатолія Ковалевського за біатлонну гонку на 7,5 км та Людмили Ляшенко за біатлонну гонку на 6 км.

Станом на 11 березня, збірна України ще з 6 медалями посіла 5 місце у загальнокомандному заліку. На цій же сходинці знаходилась канадська збірна.

Нагадаємо, XII Паралімпійські ігри у Пхьончхані триватимуть до 18 березня. Цього року українські паралімпійці вперше отримають за свої медалі такі ж премії, як і олімпійці.