• Поліція розповіла, як донька харківського бізнесмена влаштувала смертоносну ДТП (ФОТО)

Майже 100 медалей привезли українці з Дефлімпіади-2017

Оля Гузенко 31 липня 2017, 06:31
  • Тестостерон: як підвищити його рівень за допомогою продуктів

Тестостерон: як підвищити його рівень за допомогою продуктів

Українські спортсмени з вадами слуху показали чудові результати на міжнародній Дефлімпіаді-2017, яка проходила в Туреччині. На їхньому рахунку – 99 перемог, з яких 21 – це першість.

Новину повідомляє «Преса України».

Дефлімпіада 2017 – змагання серед спортсменів із вадами слуху – нині завершується в Туреччині. Заключний комплект медалей для української збірної вибороли футболісти. У матчі за золото наші співвітчизники зіграли у нульову нічию з господарями турніру, а в серії післяматчевих пенальті поступилися – 4:3.

За 11 днів змагань українські спортсмени здобули 99 медалей. Серед них – 21 золото. У загальнокомандному рейтингу Україна – на другому місці. Хоча нагород могло бути і більше, якби не турецькі судді. В української команди до них чимало зауважень. Зокрема, наші спортсмени вимагали замінити суддів у змаганнях з волейболу.

Нагадаємо, у німецькому Лейпцигу відбувся завершальний турнір Чемпіонату світу з фехтування. Українка з міста Миколаїв 26-річна Ольга Харлан стала переможницею в змаганні на шаблях, вигравши у своєї суперниці з Тунісу.