• Сусіди поскаржилися на бруд і підкидання сміття з дому міністра екології (ВІДЕО)
  • Гонтарєва пояснила позицію Києва в питанні іноземних інвестицій
  • У Харкові сталася бійка охорони Кернеса з депутатом (ВІДЕО)

Гімнаст Верняєв приніс Україні ще одну перемогу (ВІДЕО)

Оля Гузенко 19 квітня 2017, 23:20

Відомий український гімнаст Олег Верняєв обійшов росіянина і британця на змаганнях в Румунії. Підрахунок балів показав, що спортсмен посів перше місце.

Новину повідомляє «Преса України».

Чемпіон Олімпіади в Ріо Олег Верняєв став переможцем в кваліфікації на чемпіонаті Європи. На змаганні в румунському Клужі наш співвітчизник випередив основних конкурентів з Росії та Великобританії, завоювавши перше місце.

23-річний уродженець Донецька, чудово відпрацювавши на всіх снарядах, набрав 85.966 бала. Фінал багатоборства у чоловіків відбудеться в п'ятницю, 21 квітня. В цей же день пройде фінал багатоборства і в жінок.

Нагадаємо, що кілька тижнів тому Верняєв став переможцем загального заліку Кубка світу зі спортивної гімнастики.