Два українських футболіста відзначилися в чемпіонаті Туреччини (ВІДЕО)

Оля Гузенко 19 березня 2017, 20:42
  • Знайдені 200 тисяч доларів літня японка віднесла в поліцію

Знайдені 200 тисяч доларів літня японка віднесла в поліцію

Два з трьох голів турецької команди "Карабюкспор", що грала проти "Істанбула", належали українським футболістам.

Новину повідомляє "Преса України".

Українські футболісти Євген Селезньов та Андрій Близниченко результативно зіграли за "Карабюкспор" в чемпіонаті Туреччини. У матчі проти "Істанбула" обидва українці відзначилися голами.

На 28-й хвилині матчу Селезньов впевнено реалізував пенальті, забивши свій четвертий гол у футболці "Карабюкспором" (три з них - з пенальті).

А на 48-й хвилині гри Близниченко забив свій дебютний гол в Туреччині і вивів "Карабюкспор" вперед за рахунку 1: 1. Асистував йому при цьому Селезньов.

Близниченко був замінений на 82-й хвилині, а Селезньов провів на полі весь матч. Зустріч в результаті завершилася внічию - 3:3.

Нагадаємо, згідно з прийнятим головним тренером збірної України Андрієм Шевченком списком гравців, туди увійшло 27 футболістів. Вони будуть відстоювати честь України в матчі з хорватською збірною на грі відбору Чемпіонату світу з футболу 2018.