Стало відомо, який вірус вбиває найбільше людей

Кращою тенісисткою планети в лютому цього року визнана українська спортсменка Еліна Світоліна.

Новину повідомляє «Преса України».

Як повідомляє офіційний сайт Жіночої тенісної асоціації (WTA), це сталося завдяки завоюванню Світоліною першого в кар'єрі великого титулу, а також виходу в топ-10 тенісисток світу.

За підсумками опитування уболівальників на порталі WTA українська спортсменка отримала 63 відсотки голосів. Зі значним відставанням друге місце з 27 відсотками дісталося француженці Христині Младеновіч, третє з 10 відсотками - чешці Кароліні Плішковій.

Днями стало відомо, що перша ракетка України і 10-й номер світового рейтингу українка Еліна Світоліна номінована на звання кращої тенісистки світу в лютому за версією WTA.

У лютому Світоліна перемогла у фіналі престижного турніру категорії WTA Premier 5 в Дубаї з призовим фондом 2,666 мільйона доларів і гарантувала собі путівку в топ-10 світового рейтингу.

Раніше українська тенісистка виграла перший турнір в сезоні, перемігши на змаганнях в Тайбеї.