Українки завоювали срібло в естафеті Чемпіонату світу з біатлону (ВІДЕО)

Саша Шевченко 17 лютого 2017, 18:34
  • Зоозахисники закликали покарати українця, який зробив татуювання коту (ФОТО)

Зоозахисники закликали покарати українця, який зробив татуювання коту (ФОТО)

Сьогодні, 17 лютого, у австрійському Хохфільцені відбулась естафетна на Чемпіонаті світу з біатлону. В напруженій гонці українська збірна прийшла другою.

Новину повідомляє «Преса України».

На даному етапі збірна України вийшла у складі Ірини Варвинець, Юлії Джими, Анастасії Меркушиної та Олени Підгрушної.  Розпочала гонку 24-річна Ірина Варвинець, яка при передачі естафети прийшла на восьмому місці, відставши від лідера на 27 секунд.

На другому етапі перейняла естафету Юлія Джима, яка допустила два промахи у стрільбі. Однак зуміла показати себе у гонці, відігравши одразу дві позиції. Третьою за Україну бігла 22-річна Анастасії Меркушина, яка провела прекрасну гонку забезпечивши при передачі естафети Підгрушній друге місце.

Капітан української команди вдалось у важкій боротьбі втримати перевагу. Вона показала ідеальну стрільбу на вогневих рубежах та хороший біг. У підсумку друге місце із відставанням від переможниць гонки з Німеччини на 6,4 секунди. Бронзу завоювала збірна Франції.

1. Німеччина (0+9) 1:11:16.6

2. Україна (0+4) +6.4

3. Франція (0+7) +8.1

4. Чехія (0+6) +14.0

5. Італія (0+6) +36.5

Нагадаємо, 12 лютого, у австрійському Хохфільцені пройшла гонка-переслідування на Чемпіонаті світу із біатлону. Українка Анастасія Меркушина посіла восьме місце та оновила особистий рекорд.