• З'явилися фото та відео сутички націоналістів з поліцією на Грушевського (ФОТО) (ВІДЕО)

«Зоря» поступилася «Фенербахче» і не пробилась у плей-офф Ліги Європи

Саша Шевченко 24 листопада 2016, 20:49
  • Джон Керрі прийшов на фінальний брифінг разом з собакою (ФОТО)

Джон Керрі прийшов на фінальний брифінг разом з собакою (ФОТО)

Сьогодні, 24 листопада, відбувався матч у рамках п’ятого туру Ліги Європи. У Стамбулі «Ферербахче» приймав «Зорю». Матч закінчився із перемогою господарів поля - 2:0.

Новину повідомляє «Преса України».

Початок матчу залишився за футболістами із України. Луганчани активно використовували фланги, після прострілу з яких виникала напруга біля воріт «Фенербахче». Могли відривати рахунок Кулач, Каменюка і Гричишкин, однак їх підвела точність.

Друга половину матчу активніше розпочали господарі поля, які за декілька хвилин зробили результат матчу. На 59-ій хвилині відкрив рахунок Стох, який потужно пробив із 30 метрів, голкіпер «Зорі» не зміг виручити. А на 67-й хвилині К'яер головою замкнув передачу Потука.

Два мячі деморалізували луганських футболістів, яким майже нічого не вдавалося зробити біля чужих воріт. Наприкінці матчу арбітр видалив Соболя, за другу жовту картку.

«Зоря» втратила шанси на продовження боротьби у турнірі, набравши після п’яти турів лише два очка .

Фенербахче» - «Зоря» 2-0

Гол: Стох, 59, Кьяєр, 67

«Фенербахче»: Демірел - Озбайракли, Шкртел, Кьяер, Калдірім - Соуза, потук, Топал - Еменіке (Стох, 46), Соу (Учан, 86), Шен (Нойштедтер, 73)

«Зоря»: Шевченко - Каменюка (Опанасенко, 35), Сиваков, Форстер, Соболь - Гречишкін, Чайковський - Караваєв, Харатін, Петряк (Бонавентуре, 57) - Кулач (Пауліньо, 68)

Нагадаємо, 3 листопада, в рамках четвертого туру Ліги Європи луганська «Зоря» грала із «Феєнордом». Матч закінчився із рахунком 1:1.