• Українська співачка Гросу позувала оголеною для російського журналу (ВІДЕО)

Нова спортивна перемога України!

Марина Кондратенко 20 листопада 2017, 18:56
276

Другий етап Кубку світу з фехтування на шаблях (що проходить в м. Сінт-Ніклас, Бельгія) завершився перемогою для України. Лідер збірної України з фехтування, олімпійська чемпіонка, 27-річна Ольга Харлан перемогла українку Ольгу Жовнір (15:8), стартувавши з 1/32 фіналу. Як повідомляє Террикон, Ольга професійно обіграла Каролін К`єролі та Шарлот Лембах (Франція), Анну Мартон (Угорщина), Яну Єгорян (Росія) та у фіналі віце-чемпіонку Європи Роселло Григоріо (Італія).

Довідково: Ольга Харлан вже п’ять разів ставала чемпіонкою світу як у командній першості, так і в індивідуальних виступах. У липні 2017 року обіграв Аззу Бесбес (Туніс), спортсменка привезла до України золото чемпіонату світу. Ім`я української фехтувальниці Ольги Харлан не сходить зі шпальт міжнародних та європейських спортивних видань. За високі спортивні досягнення Національній олімпійський комітет України неодноразово обирав її «Кращою спортсменкою року».

Замість резюме: Особисто познайомилася з Олею у 2009 році, вона здалася мені напрочуд спокійною, врівноваженою, чарівною та не пихатою особою. Дуже мило спілкувалися, я зрозуміла, що Оля - не лише професійна фехтувальниця і гордість України, а й душевна і цікава людина. Нехай шастить і нових перемог в ім`я України!