RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
  • В Украине приостановили договор о дружбе с РФ
  • Украина и МВФ согласились постепенно повышать цены на газ для украинцев
  • Молодежь «ЛНР» устроила «судилище» над виновниками войны на Донбассе (ВИДЕО)

Нардеп Лозовой запретил хоронить умерших без решения суда

Богдана Ошенко 13 марта 2018, 21:15
Нардеп Лозовой запретил хоронить умерших без решения суда
  • После урагана Флоренс на поверхности воды начали дрейфовать опасные муравьи

    После урагана Флоренс на поверхности воды начали дрейфовать опасные муравьи

Із 15 березня ані морги, ані кладовища не приймуть померлих, якщо їх живі родичі не подадуть спеціальний документ із суду. Через перевантаження судів з такого питання поховати людину впродовж 3 днів буде не можливо. Це може зайняти від 7 до 10 днів. Тим часом, громадяни повинні самі придумувати, де зберігати тіло померлого, поки суд не дасть потрібний «папірець». Вихід - спеціальні приватні холодильники, завдяки яким скоро розкрутяться сотні бізнесменів. Автор ідеї - нардеп Андрій Лозовий.

Новину передає «Преса України».

За словами судді Ірини Філатової, «всім доведеться чекати».

«Почнуть відбуватися такі зміни щодо захисту справ і справедливого судового розгляду кожного громадянина. Маленької справи для кожної людини не існує, а вона змушена буде чекати», - зазначила суддя.

Додала, що рішення про проведення експертизи доведеться чекати не менше трьох діб, а то і більше. Без документа морги тіло приймати не мають права.

«Якщо помер удома, тоді родичам потрібно знаходити якийсь вихід, щоб перебувало тіло протягом цих 72 годин», - повідомив завідувач відділення паталогоанатомії Київської міської лікарні №1 Олег Садовий.

Зазначив Садовий і те, що тіла зможуть зберігатися лише в приватних холодильних камерах, добове збереження тіла в яких буде коштувати від 280 до 350 гривень. Чи вистачить усім місць - невідомо.

Нагадаємо, в минулому році Андрій Лозовий закликав депутатів підтримати законопроект про легалізацію видобутку бурштину в північно-західних областях. З його слів, так країні вдасться значно зменшити відсоток іноземного кредитування.


Больше информации
Комментарии 0

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.