RSS
App Store Google Play
Больше информации
Реклама
Актуально
  • Украина ввела санкции против РИА «Новости-Украина» и ООО «Интерселект»
  • Украинские морпехи демонстративно не надели новые береты перед Порошенко (ВИДЕО)
  • В 2018 году государство «осчастливило» украинцев меньшим размером субсидии

Подготовьте встречу в аэропорту с десятками, сотнями искалеченных для Самойловой

15 марта 2017, 19:54
1
Подготовьте встречу в аэропорту с десятками, сотнями искалеченных для Самойловой
  • В Мариуполе школьник «освежил головы» раненых бойцов ВСУ (ФОТО)

    В Мариуполе школьник «освежил головы» раненых бойцов ВСУ (ФОТО)

Вибір конкурсантки від Росії на Євробачення 2017 цілковито спрогнозована та зрежисована Москвою і Першим каналом пропагандистська акція. Розкручений напередодні скандал у програмі “Хвилина слави” з висловлюваннями Прознера і Літвінової щодо конкурсанта з обмеженими можливостями. Суспільний осуд - як реакція на їхні висловлювання, що таки потрапляють в основний ефір заздалегідь записаного шоу (хоча б легко могли бути видалені режисером). Потім публічне каяття Познера і Літвінової перед мільйонами телеглядачів з вивертанням очей, гримасами, прицмокуванням, глибокими паузами і зведеними судомою щелепами (в класичних традиціях совка). Росія калічить всіх. В той чи інший спосіб. Віднімає кінцівки, виїдає душу, відбирає розум і честь. Країна моральних ампутантів.

Відпрацювавши на своїх, вони підсовують цю цукерку нам. Інвалід 1-ї групи співачка Юлія Самойлова, що брала участь у концертах в окупованому Криму у 2015 році — найкраща кандидатура для наживки, яку ми можемо заковтнути, не пустивши її в Україну. “Ну ось, подивіться, ми ж казали, — нелюді, фашисти й бандерівці” - взвиють усі федеральні канали. Зчиниться скандал міжнародного масштабу, і, повірте, усі біомаси земні встануть на захист людини з особливими потребами. Днями розгорнулася писанина в СБУ, з проханням ретельно перевірити факти, діяти згідно чинного законодавства і все таке... Але будьте мудрішими, будьте далекогляднішими. Будьте професіоналами, холоднокровними і зважливими. Пустіть... але...

Підготуйте зустріч у аеропорту із десятками, сотнями покалічених російською армією українських вояків на інвалідних візках. Хай приїдуть і без гучних заяв і шоу-ефектів створять мовчазний живий коридор для проїзду співачки, а також для журналістів, що її супроводжуватимуть. А перші ряди на Євробаченні віддайте героям, посіченим, побитим, пошматованим російськими снарядами та мінами. І хай дивиться світ на ці наслідки російського великодержавного варварства, що вже сотні років вбиває і калічить, паралельно співаючи пісні про “Аіст на крише — мір на зємлє”. І не кажіть після того, що мистецтво не має жодного стосунку до політики. 

І наостанок: Диявол — батько брехні. Росія — прихисток його. Бо брешуть вони якісно, професійно, злагоджено, найкраще за всіх у світі. Тому навіть не загравайте з усім російським, бо все одно обведуть довкруж пальця, ославлять на увесь світ і виставлять дурнем. Не вступайте в жодні дискусії і суперечки, адже диявол часто народжується з піни на вустах янгола, що вступив в боротьбу за добру справу. Ставайте мудрішими, спокійнішими та виваженішими. Займайтеся спортом і правильно харчуйтеся. Нам ще треба дожити до тих часів коли Росія — це царство Сатани, гугупне в тартарари. Її кінець вже не за горами. Вірте.

Правда за нами

Україна переможе!

 

Антін Мухарський

 

 


Больше информации
Комментарии 1

Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии.

  • Леонид 17.03.2017 09:36

    "Росія калічить всіх. В той чи інший спосіб. Віднімає кінцівки, виїдає душу, відбирає розум і честь. Країна моральних ампутантів." Кінець цитати.